Design Konstglas
1249298
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, skulptur, kosta boda.

BERTIL VALLIEN, skulptur, Kosta Boda.

I form av halvbåt. Gjuten. Signerad B Vallien 7173038 KOSTA BODA LIM. ED. 300. Höjd 31 cm. Sockel med belysning medföljer.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V14
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 16 timmar
8 110
787
932
Utropspris
10 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 8 310 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
9 aug 21:38
8 110 SEK
9 aug 21:38
7 910 SEK
8 aug 20:16
7 700 SEK
8 aug 20:16
7 500 SEK
6 aug 6:02
7 000 SEK