1249307
MATTA kaukasisk semiantik galleri ca 282 x 106 cm
Matta kaukasisk semiantik galleri ca 282 x 106 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skadade fransar. Skadad kortsida. Ojämn form. Slitage. Abrascher. Delvis korroderat garn. Malskador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK