1249307
MATTA kaukasisk semiantik galleri ca 282 x 106 cm
Matta kaukasisk semiantik galleri ca 282 x 106 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skadade fransar. Skadad kortsida. Ojämn form. Slitage. Abrascher. Delvis korroderat garn. Malskador.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
4 aug 11:17
1 800 SEK
4 aug 9:13
1 700 SEK
3 aug 20:07
1 500 SEK
3 aug 16:44
1 000 SEK
2 aug 10:24
300 SEK