Design Möbler
1249396
IKEA
(Sverige, 1943-)
Sideboard, "ladoga", ikea, 1960-tal.

SIDEBOARD, "Ladoga", IKEA, 1960-tal.

Sideboardet är fanerat med palisander. Två skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan, mittendel med fyra lådor. Bredd 183. Djup 42. Höjd 77,5 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor. Smärre fanerskador.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
4 200
407
482
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
3 aug 16:58
4 200 SEK
8
3 aug 16:56
4 000 SEK
3 aug 16:00
3 800 SEK
31 jul 17:24
3 600 SEK
31 jul 8:09
3 400 SEK