Konst Klassisk konst
1249412
Charles Luytens
(Storbritannien, 1829-1915)
Charles luytens, olja på duk, signerad.

CHARLES LUYTENS, olja på duk, signerad.

Amoriner. 22 x 29 cm.

Smärre slitage. Ställvis krackelerad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T303

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 400
525
624
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
6 aug 15:44
5 400 SEK
6 aug 15:44
5 400 SEK
6 aug 15:43
5 200 SEK
6 aug 15:43
5 200 SEK
6 aug 15:43
5 000 SEK