Möbler Stolar
1249453
CAFÉSTOLAR, bl a Mundus, 1900-talets första del.
CafÉstolar, bl a mundus, 1900-talets första del.

Betsat böjträ. Sitthöjd ca 46 cm.

Åldersrelaterat slitage. Delvis renoverad. Torrsprickor. Repor. Märken. Instabila.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G3
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
10 500
1 019
1 206
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
7 aug 19:21
10 500 SEK
7 aug 19:21
10 000 SEK
7 aug 19:21
9 800 SEK
7 aug 9:14
9 600 SEK
7 aug 9:14
9 400 SEK