Möbler Fåtöljer & Soffor
1249461
FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets senare del.
FÅtÖljer, ett par, 1900-talets senare del.

Vinrött läder, ben av aluminium. Sitthöjd ca 46 cm.

Smärre slitage. Märken.

Placering: Golv Visning, Plan 2 fönstret
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 9 timmar
700
68
81
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 750 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
1 aug 10:55
700 SEK
29 jul 23:34
300 SEK