Silver Bägare & Skålar
1249473
BÄGARE, 6 st, silver, olika mästare, bl.a. Moskva och Kiev, Ryssland, tidigt 1900-tal.
BÄgare, 6 st, silver, olika mästare, bl.a. moskva och kiev, ryssland, tidigt 1900-tal.

Vikt 88 g. Höjd 4-5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Slutpris
2 010
195
231
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
31 jul 21:05
2 010 SEK
31 jul 21:05
2 000 SEK
30 jul 21:03
1 800 SEK