Smycken Ringar
1249479
RING, 18K guld med mabepärla
Ring, 18k guld med mabepärla.
Ring, 18k guld med mabepärla.
Ring, 18k guld med mabepärla.

Stämplad JP, Petterssons Eftr Juvelerar Ab Joh. Stockholm 1966. Diameter fattning 14 mm. Storlek 14,5/46. Vikt 5 gram

Bruksslitage. Märke på pärla

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
2 500 SEK