Stämplad JP, Petterssons Eftr Juvelerar Ab Joh. Stockholm 1966. Diameter fattning 14 mm. Storlek 14,5/46. Vikt 5 gram
Bruksslitage. Märke på pärla
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10