Konst Klassisk konst
1249515
CHRISTIAN BENJAMIN OLSEN
(Danmark, 1873-1935)
Christian benjamin olsen,  olja på duk, signerad.

CHRISTIAN BENJAMIN OLSEN, olja på duk, signerad.

Marint motiv. 36x52 cm.

Smärre smut. Ställvis något vågig duk.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
3 400
330
391
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 aug 20:17
3 400 SEK
6 aug 14:03
3 200 SEK
6 aug 14:03
3 100 SEK
4 aug 0:28
3 000 SEK
3 aug 9:18
1 300 SEK