Möbler Skåp & Byråar
1249520
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft.
ArkivskÅp, 1900-talets första hälft.

Ek. 16 lådor. Bredd 101. Djup 41. Höjd 160 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N5
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 000
291
345
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
28 jul 17:48
3 000 SEK
28 jul 9:26
1 200 SEK
27 jul 18:13
1 100 SEK
27 jul 10:48
500 SEK