ÖRHÄNGEN och RING, 14K guld, turkoser, diamanter ca 0.01 ct tot.

Total vikt 7,2 g. Ringstorlek ca 18,25/57. Turkos ca 10 x 5 mm. Örhängen clipssystem.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
4 000 SEK