Smycken Ringar
1249537
ÖRHÄNGEN och RING, 14K guld, turkoser, diamanter ca 0.01 ct tot.
ÖrhÄngen och ring, 14k guld, turkoser, diamanter ca 0.01 ct tot.

Total vikt 7,2 g. Ringstorlek ca 18,25/57. Turkos ca 10 x 5 mm. Örhängen clipssystem.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
4 000 SEK