INGEGERD SILOW, MATTA, rölakan, ca 230 x 160 cm, signerad IS (Ingegerd Silow).
Blåmelerad botten. Bred bård med stora polykroma medaljonger.
Något slitage och smutsig, fläckar. Fransarna med något slitage. Doft av malmedel.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10