1249544
Ingegerd Silow
(Sverige, 1916-2005)
Ingegerd silow, matta, rölakan, ca 230 x 160 cm, signerad is (ingegerd silow).

INGEGERD SILOW, MATTA, rölakan, ca 230 x 160 cm, signerad IS (Ingegerd Silow).

Blåmelerad botten. Bred bård med stora polykroma medaljonger.

Något slitage och smutsig, fläckar. Fransarna med något slitage. Doft av malmedel.

Placering: Golv Visning, Plan 2
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 700
262
312
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
2 aug 18:35
2 700 SEK
2 aug 18:35
2 500 SEK
1 aug 9:46
2 200 SEK
1 aug 9:46
2 000 SEK
1 aug 9:46
2 000 SEK