Möbler Stolar
1249648
KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets senare del.
Karmstolar, ett par, 1900-talets senare del.

Stomme av betsat trä, rygg, sits och karmar av brunt läder. Sitthöjd ca 48 cm.

Åldersrelaterat och bruksrelaterat slitage.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
2 000
194
231
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
2 aug 14:49
2 000 SEK