Design Möbler
1249659
PIET HEIN och BRUNO MATHSSON, MATBORD, Fritz Hansen, 2003.
Piet hein och bruno mathsson, matbord, fritz hansen, 2003.

Kromade spännben med skiva av bok. Märkt. Diameter 145 cm. Höjd 70,5 cm.

Åldersrelaterat och bruksrelateratslitage. Repor. Nagg. Fläckar.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 timmar 52 minuter
1 000
97
115
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
7 aug 11:33
1 000 SEK