Möbler Skåp & Byråar
1249694
ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt.
ArkivskÅp, 1900-talets mitt.
ArkivskÅp, 1900-talets mitt.
ArkivskÅp, 1900-talets mitt.
ArkivskÅp, 1900-talets mitt.

Fanerat med ek. 15 arkivlådor med centrallås. Bredd 101. Djup 40,5. Höjd 180,5 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Märken. Smärre avslag på krön.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
6 900
670
797
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
2 aug 16:36
6 900 SEK
2 aug 16:36
6 700 SEK
2 aug 16:33
6 500 SEK
2 aug 16:33
6 500 SEK
2 aug 16:30
6 300 SEK