Möbler Skåp & Byråar
1249696
BARSKÅP, 1900-talets mitt.
BarskÅp, 1900-talets mitt.
BarskÅp, 1900-talets mitt.
BarskÅp, 1900-talets mitt.
BarskÅp, 1900-talets mitt.
BarskÅp, 1900-talets mitt.
BarskÅp, 1900-talets mitt.
BarskÅp, 1900-talets mitt.
BarskÅp, 1900-talets mitt.

Fanerad med valnöt, skuren dekor och med beslag av mässing. Dörrpar med bakomliggande barinredning. Invändig belysning. En låda. Bredd 76, djup 41, höjd 137,5 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Ej funktionstestad belysning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 018
293
347
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
4 aug 22:29
3 018 SEK
4 aug 22:29
3 000 SEK
3 aug 9:00
2 700 SEK
2 aug 21:09
2 000 SEK
1 aug 17:18
1 100 SEK