Fanerad med valnöt, skuren dekor och med beslag av mässing. Dörrpar med bakomliggande barinredning. Invändig belysning. En låda. Bredd 76, djup 41, höjd 137,5 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Ej funktionstestad belysning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.