Design Möbler
1249697
Rokoko
(Sverige)
Bord, rokoko, 1700-talets mitt.

BORD, rokoko, 1700-talets mitt.

Fanerat med alm. En låda i sarg. Svängda ben. Längd 82. Bredd 52. Höjd 72 cm. Nyckel finns.

Slitage. Torrsprickor. Kompletterat med senare lås och beslag.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
3 000
291
345
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
4 aug 17:54
3 000 SEK
4 aug 16:51
2 800 SEK
4 aug 16:51
2 500 SEK
4 aug 16:51
2 000 SEK
2 aug 0:55
1 000 SEK