Mörkbetsat trä, fast stoppad sits och rygg, skuren genombruten dekor, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage. Repor. Lagning (tyg) Senare klädsel. Skarvade ben framtill
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10