Möbler Stolar
1249703
Arne Jacobsen
(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, 6 st, "sjuan", fritz hansen.

ARNE JACOBSEN, 6 st, "Sjuan", Fritz Hansen.

Stoppad rygg och sits i brunt skinn. Förkromat underrede.

Smärre slitage och repor. Senare klädsel

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
25 000
2 426
2 872
Utropspris
18 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8
2 aug 16:36
25 000 SEK
9
2 aug 16:36
24 000 SEK
8
2 aug 15:21
23 000 SEK
2 aug 15:21
22 000 SEK
31 jul 21:14
14 500 SEK