Design Konstglas
1249708
OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka Nuutajärvi 2006, numrerad 570/2000.
Oiva toikka, Årskub, glas, signerad oiva toikka nuutajärvi 2006, numrerad 570/2000.

Färgad glasformation omsluten av gjutet, klart glas. Sidorna slipade. Höjd ca 8 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Slutpris
400
4 123
474
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (10 bud)
8
7 aug 18:48
400 EUR
7 aug 18:48
380 EUR
7 aug 14:03
340 EUR
5 aug 17:09
320 EUR
5 aug 17:09
310 EUR