Design Konstglas
1249709
OIVA TOIKKA, ÅRSKUB, glas, signerad Oiva Toikka, Nuutajärvi 2009, numrerad 22/2000.
Oiva toikka, Årskub, glas, signerad oiva toikka, nuutajärvi 2009, numrerad 22/2000.

Helhetsintrycket är gott.

Frida Nyman
Frida Nyman
Värderare, smycken
+358 (0)50 407 9406

Slutpris
612
6 308
725
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (24 bud)
9
7 aug 18:45
612 EUR
7 aug 18:45
605 EUR
7 aug 18:44
592 EUR
9
7 aug 18:42
572 EUR
7 aug 18:42
552 EUR