Möbler Fåtöljer & Soffor
1249720
FÅTÖLJ "London" Bröderna Andersson 1900-talets senare del
FÅtÖlj "london" bröderna andersson 1900-talets senare del.

klädd med GP & J Baker tyg ”Lotus” , lösa dynor, sitthöjd ca 44 cm, längd 93, bredd 95, höjd ca 82 cm

Bruksslitage.

Placering: Pallställ (Visning)
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 22 timmar
3 600
349
414
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 800 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
7 aug 15:13
3 600 SEK
7 aug 15:13
3 500 SEK
3 aug 13:02
3 400 SEK
1 aug 10:27
3 200 SEK
31 jul 21:20
3 000 SEK