Konst Modern svensk konst
1249727
Stellan Mörner
(Sverige, 1896-1979)
Stellan mÖrner, akvarell signerad.

STELLAN MÖRNER, akvarell signerad

"Bågarna", bildyta 26 x 33 cm

Ej examinerad ur ram. Papper med brun ton av inramning

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
2 401
233
276
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 aug 16:51
2 401 SEK
2 aug 16:51
2 201 SEK
1 aug 16:23
2 000 SEK
1 aug 8:06
1 300 SEK
26 jul 14:50
1 000 SEK