Design Möbler
1249739
HAMMOCK, Elsa Stackelberg, Fri Form, sent 1900-tal.
Hammock, elsa stackelberg, fri form, sent 1900-tal.

Furu. Brickmärkt Stackelberg Design Edsbruk. Längd 215 cm.

Textil till taket saknas. Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T1
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 23 timmar
5 200
505
597
Utropspris
5 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (11 bud)
11 aug 8:30
5 200 SEK
7 aug 22:58
5 000 SEK
7 aug 22:58
5 000 SEK
7 aug 22:58
4 800 SEK
7 aug 22:58
4 600 SEK