Möbler Skåp & Byråar
1249758
BYRÅ, 1900-talets första hälft.
ByrÅ, 1900-talets första hälft.

Målad, svärtad skiva. Tre lådor med beslag av mässing. Bredd 96. Djup 44. Höjd 69 cm.

Senare målning och beslag. Smärre slitage. Nyckel saknas.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
3 400
330
391
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
4 aug 16:00
3 400 SEK
4 aug 16:00
3 250 SEK
4 aug 15:56
3 200 SEK
4 aug 15:56
3 000 SEK
4 aug 15:56
2 800 SEK