Möbler Skåp & Byråar
1249759
BYRÅ, sent 1800-tal.
ByrÅ, sent 1800-tal.
ByrÅ, sent 1800-tal.
ByrÅ, sent 1800-tal.
ByrÅ, sent 1800-tal.

Målad, svärtad skiva. Tre lådor med beslag av mässing. Bredd 86. Djup 42. Höjd 83 cm.

Senare målning och beslag. Smärre slitage. Nyckel saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H146
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 900
573
682
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
3 aug 17:02
5 900 SEK
3 aug 17:01
5 700 SEK
3 aug 17:01
5 500 SEK
3 aug 17:01
5 400 SEK
3 aug 17:01
5 200 SEK