Design Övrigt
1249770
RITVA PUOTILA, rya, för Finska handarbetets vänner "Anu" daterad 1965, ca 125 x 84 cm
Ritva puotila, rya, för finska handarbetets vänner "anu" daterad 1965, ca 125 x 84 cm.

Vävd av Karin Nissinen.

Obetydligt ytslitage. Saknar frans.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
3 600
349
414
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
2 aug 19:26
3 600 SEK
2 aug 19:26
3 500 SEK
1 aug 16:43
3 214 SEK
29 jul 19:32
3 014 SEK
28 jul 22:42
2 814 SEK