Möbler Fåtöljer & Soffor
1249779
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.
ÖronlappsfÅtÖlj, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Helstoppad fåtölj. Djuphäftad, pärlspikad. Sitthöjd ca 46 cm.

Slitage. En knapp saknas.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H90
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

17 timmar 28 minuter
1 200
117
139
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
30 jul 22:10
1 200 SEK
30 jul 22:04
300 SEK