Belysning Taklampor
1249783
PLAFONDLAMPA, 1920-/1930-tal
Plafondlampa, 1920-/1930-tal.
Plafondlampa, 1920-/1930-tal.
Plafondlampa, 1920-/1930-tal.

Råglasskiva med slipad och etsad dekor. Tre ljuspunkter. Diameter 60, höjd 12 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H165
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
4 201
408
483
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
29 jul 22:09
4 201 SEK
29 jul 10:39
4 001 SEK
29 jul 10:39
4 000 SEK
29 jul 10:39
3 701 SEK
29 jul 10:39
3 501 SEK