Design Möbler
1249798
Alvar Aalto
(Finland, 1898-1976)
Alvar aalto, matgrupp 7 delar.

ALVAR AALTO, matgrupp 7 delar.

6 stolar "Nr 66" och bord "modell 95". Stolarnas sitthöjd 44 cm. Två bord vardera längd 150, bredd 75, höjd 72 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H50

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 17 timmar
4 200
407
482
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
8 aug 23:07
4 200 SEK
8 aug 22:16
4 000 SEK
8 aug 21:56
2 400 SEK
6 aug 21:51
2 200 SEK
6 aug 11:26
2 000 SEK