Möbler Skåp & Byråar
1249800
SKÄNK, 1800-talets andra hälft.
SkÄnk, 1800-talets andra hälft.

Betsad björk, dekor av intarsia. Uppsats med tråg. En låda samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 99. Djup 48. Höjd 129 cm. Nyckel finns.

Slitage. Delvis maskstungen. Senare beslag.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
175
208
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
2 aug 14:38
1 800 SEK
31 jul 18:46
1 500 SEK
31 jul 18:45
1 000 SEK
31 jul 18:45
500 SEK
31 jul 18:45
350 SEK