Möbler Skåp & Byråar
1249810
BYRÅ, rokokostil, omkring 1900
ByrÅ, rokokostil, omkring 1900.

Trelådig, svängd bukig from, fanerad med mahogny mfl träslag, beslag av brons, längd 88, bredd 54, höjd 82 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Märken. Smärre skador. Fläckar. Torrsprickor.

Placering: Pallställ (Visning)
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 000
777
924
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
30 jul 15:36
8 000 SEK
30 jul 15:36
8 000 SEK
30 jul 15:33
7 200 SEK
30 jul 15:33
7 000 SEK
28 jul 0:03
6 400 SEK