1249812
JACOB ULRIK FLOHR ljusstakar ett par silver Norrköping 1829
Jacob ulrik flohr ljusstakar ett par silver  norrköping 1829.

Lyrformat skaft, på oval fot med delvis godronering. Höjd 16 cm.

Bruksslitage. Repor. Fyllda fötter.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
4 812
467
553
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
3 aug 21:28
4 812 SEK
3 aug 21:28
4 612 SEK
3 aug 20:55
4 400 SEK
3 aug 20:55
4 200 SEK
28 jul 11:36
4 000 SEK