Konst Skulptur
1249814
Stig Blomberg
(Sverige, 1901-1970)
Stig blomberg, skulptur.
Stig blomberg, skulptur.
Stig blomberg, skulptur.
Stig blomberg, skulptur.
Stig blomberg, skulptur.
Stig blomberg, skulptur.

STIG BLOMBERG, skulptur

"Fritidsflickan", patinerad brons, signerad med initialer S.B samt stämplad Ystad-Brons Sweden, höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
17 000
1 649
1 953
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
9
3 aug 21:27
17 000 SEK
11
3 aug 21:27
16 500 SEK
11
3 aug 21:22
14 500 SEK
3 aug 18:27
14 000 SEK
10
3 aug 18:27
13 885 SEK