Möbler Fåtöljer & Soffor
1249817
FÅTÖLJER ett par Swedish Modern 1940/50-tal
FÅtÖljer ett par swedish modern 1940/50-tal.

Fast stoppad sits och rygg, armstöd och ben av betsat trä, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage. Fläckar. Märken. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
3 000
291
345
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
6 aug 17:29
3 000 SEK
6 aug 17:29
2 500 SEK
6 aug 17:28
1 500 SEK
6 aug 17:28
1 000 SEK
6 aug 17:27
600 SEK