Konst Klassisk svensk konst
1249830
Bernhard Oscarsson
(Sverige, 1894-1977)
Bernhard oscarsson, olja på pannå, signerad.

BERNHARD OSCARSSON, olja på pannå, signerad

Par i italienskt landskap. 15 x 12 cm.

Krackelyr. Smärre färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T325
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
144
171
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (8 bud)
10 sep 8:46
1 500 SEK
10 sep 8:46
1 300 SEK
10 sep 8:44
1 200 SEK
9 sep 21:55
1 100 SEK
9 sep 20:43
800 SEK