Konst Klassisk svensk konst
1249837
Hugo Lepik
(Sverige, 1905-2001)
Hugo lepik, olja på duk, signerad.

HUGO LEPIK, olja på duk, signerad.

Hamnvy. 50x61cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
360
3 710
426
Utropspris
350 EUR
Budhistorik (11 bud)
2 aug 20:49
360 EUR
2 aug 20:49
355 EUR
2 aug 11:43
340 EUR
1 aug 0:00
320 EUR
29 jul 22:25
300 EUR