Samlarföremål Övrigt
1249855
SAMLING ADLIGA SIGILL, samling om ca 260 st
Samling adliga sigill, samling om ca 260 st.

Monterade på blad samt lösa i askar.

Slitage. Skador. Ej fullständigt genomgångna.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V15
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
175
207
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
3 aug 19:07
1 800 SEK
3 aug 19:06
850 SEK
2 aug 20:15
800 SEK
31 jul 17:04
500 SEK
29 jul 17:30
300 SEK