Konst Skulptur
1249874
BLÄCKSTÄLL, Susse Frères éditeurs Paris, omkring 1900, signerad.
BlÄckstÄll, susse frères éditeurs paris, omkring 1900, signerad.

Svart sten, skulptur och bläckställ av mässing och brons. Höjd 25 mc.

Åldersrelaterat slitage. Smärre nagg.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Slutpris
2 840
276
326
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
2 aug 17:54
2 840 SEK
28 jul 22:45
2 640 SEK
27 jul 21:10
1 801 SEK
27 jul 18:30
300 SEK