Möbler Skåp & Byråar
1249876
BARSKÅP, 1900-talets andra hälft.
BarskÅp, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med valnöt. Skuren dekor. Glasat dörrpar med bakomliggande förvaring samt hyllplan. Utfällbar avlastningsskiva i två plan. Bredd 95. Djup 52. Höjd ca 170 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Slitage. Repor. Märken.

Placering: Golv Visning, plan 2
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 700
359
428
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
2 aug 21:10
3 700 SEK
2 aug 21:10
3 500 SEK
31 jul 2:31
3 034 SEK
29 jul 21:03
2 834 SEK
28 jul 21:00
1 100 SEK