Fanerat med valnöt. Skuren dekor. Glasat dörrpar med bakomliggande förvaring samt hyllplan. Utfällbar avlastningsskiva i två plan. Bredd 95. Djup 52. Höjd ca 170 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.