1249887
OKÄND KONSTNÄR, olja på koppar, miniatyr, 16-1700-tal
OkÄnd konstnÄr, olja på koppar, miniatyr, 16-1700-tal.

Porträtt av herre. Bildstorlek ca 8 x 6 cm.

Repor. Smärre färgbortfall.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
5 420
526
623
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
3 aug 17:17
5 420 SEK
3 aug 17:17
5 220 SEK
3 aug 17:16
4 820 SEK
3 aug 17:16
4 620 SEK
3 aug 17:15
4 420 SEK