Design Övrigt
1249890
OLOF AHLBERG, ljusstakar, ett par, Art Déco, Sverige, 1920-tal, stämpelsignerade.
Olof ahlberg, ljusstakar, ett par, art déco, sverige, 1920-tal, stämpelsignerade.

Trä, fot med skuren bård, kannelerat skaft, ljushållare bladdekor. Höjd 18,5 cm.

Ställvis slitage. Mindre nagg.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V21
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
146
172
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
3 aug 16:39
1 500 SEK
31 jul 23:02
1 200 SEK
30 jul 18:49
800 SEK
29 jul 10:25
600 SEK