Silver Övrigt
1249896
David andersen & co, såskål på fat, silver, Stockholm, 1911.
David andersen & co, såskål på fat, silver, stockholm, 1911.

Invändigt förgylld. Rokostil med svängda knäckar på konturerat fat. Höjd 12 cm, längd 18 cm.Vikt 296 g.

Smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L24
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 608
253
300
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
6 aug 1:13
2 608 SEK
6 aug 1:13
2 408 SEK
4 aug 12:47
2 200 SEK
4 aug 12:47
2 000 SEK
1 aug 16:29
1 800 SEK