Konst Klassisk svensk konst
1249911
Herman Österlund
(Sverige, 1873-1964)
Herman Österlund, olja på duk signerad.

HERMAN ÖSTERLUND, olja på duk signerad

Motiv från kullen, Skåne, 128 x 103 cm

Åldersrelaterat slitage. Mjuka veck.

Placering: Stora Tavlor (Vägg vid foto)
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 300
320
379
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
8 aug 15:12
3 300 SEK
6 aug 21:58
3 100 SEK
6 aug 21:58
3 000 SEK
6 aug 21:58
2 900 SEK
6 aug 21:58
2 700 SEK