Konst Klassisk svensk konst
1249919
Justus Lundegård
(Sverige, 1860-1924)
Justus lundegÅrd, olja på duk signerad och daterad 1889.

JUSTUS LUNDEGÅRD, olja på duk signerad och daterad 1889

Promenad vid Göta kanal, 80 x 115 cm

Obetydligt ytslitage.

Placering: Tavelvagn (bakom utlämningen)
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 timme 56 minuter
5 700
554
659
Utropspris
10 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 5 900 SEK. Läs mer.
Budhistorik (7 bud)
6 aug 18:27
5 700 SEK
5 aug 10:10
5 500 SEK
4 aug 9:37
5 000 SEK
3 aug 17:50
4 500 SEK
1 aug 15:03
3 500 SEK