Möbler Speglar
1249924
SPEGEL, förgylld, empire, 1800-tal.
Spegel, förgylld, empire, 1800-tal.

Dekor av harpa, svanar och urna. 86x46 cm.

Åldersrelaterat och bruksrelaterat slitage. Senare förgyllning och målning. Torrsprickor. Anlupet glas.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - H7
Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

750
73
86
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
8 aug 1:27
750 SEK
6 aug 22:20
700 SEK
6 aug 20:28
550 SEK
5 aug 11:00
500 SEK
1 aug 23:24
300 SEK